START STRONG

ir interaktīva apmācība par karjeru, uzņēmējdarbību un personības attīstību, kuru vienkāršā un saprotamā veidā pasniedz uzņēmēji, diplomāti, sabiedrisko attiecību, personālatlases u.c. jomu profesionāļi

PASNIEDZĒJI

Mūsu pasniedzēji ir praktiķi, kuri vairāk kā desmit gadu veiksmīgi darbojas diplomātijas, uzņēmējdarbības, NVO, PR, HR, mediju u.c. jomās.

TĒMAS

Viss par personības attīstību, karjeru un uzņēmējdarbību. Tas, ko neatradīsi YouTube vai Google, jo seminārus veido pasniedzēju daudzgadīga praktiskā pieredze.

SATURS

Semināros modelējam dzīves situācijas, spēlējam spēles, vingrināmies, šokējam, apgūstam praktiskus paņēmienus, kuri atšķiras no teorijas, taču strādā reālajā dzīvē.

Nodarbības notiek latviešu, krievu un angļu valodās. To ilgums- 1-2 stundas atsevišķi moduļi (bez sertifikāta) un 10 – 16 stundas pilna programma (ar sertifikātu).

PERSONĪBA

Šajos semināros par to, ko tad TU patiesībā vēlies un, kā to sasniegt. Uzzināsi kā nospraust mērķus un, kā uz tiem virzīties. Iemācīsies izvairīties no lamatām un iegūsi parliecību.

BRENDS

Šeit uzzināsi, kāds ir tavs zīmols un, kādu to redz citi. Kādēļ ir svarīgi savu stāstu stāstīt pašam un nevis atļaut to darīt citiem. Kas ir mūsdienu sociālie mediji un, kā tos izmantot savā labā.

KARJERA

Šeit uzzināsi kā veidot karjeru, kā uzrakstīt pamanāmu CV, kā apkopot talantus un izveidot savu sapņu profesiju, kā atrast savu nišu, kuru mīli un ar kuru vari nopelnīt.

UZŅĒMĒJDARBĪBA

Uzzināsi, kas ir biznesa ideja un, kā no tās nokļūt līdz produktam, kurš ir vajadzīgs cilvēkiem. Kā palaist produktu, kā to testē, rada un atdzīvina no jauna.

KOMANDA

Solvita Jirgensone
programmas vadītāja
Matthew Thompson
treneris
Kristina Urboniene
trenere
Andris Arhomkins
treneris
Kas ir programma Start Strong.
Start Strong Rīgas Biznesa Skolā.
Latgales TV par Start Strong.
Treneris Evan McCarthy par personības zīmolu.
Ludza TV par Start Strong.
Start Strong Malnavas koledžā.
Ogres TV par Start Strong.
Start Strong augstskolā RISEBA.
Start Strong Šauļos (Lietuva).
Start Strong pasniedzēja Sharon Hudson-Dean par programmu
Start Strong Rēzeknē (2014.)
Start Strong Klaipēdā (Lietuva).

CITĀDA KARJERAS IZGLĪTĪBA

jeb, kā runāt ar jaunieti par karjeru

Noskaidro, kas ir tava

SIRDS LIETA

Atrodi cilvēkus,

KAM TO VAJAG

un dari pasauli

LABĀKU

Pārvērt savu SIRDS LIETU veiksmīgā karjerā

“Citāda karjeras izglītība jeb, kā runāt ar jaunieti par karjeru” ir izglītojošs seminārs skolotājiem, karjeras konsultantiem, jaunatnes darbiniekiem, vecākiem un tiem, kuri ikdienā strādā ar jaunatni. Šajā seminārā tiek aplūkotas tēmas sākot ar karjeras izvēli, jaunieša vēlmju apzināšanu, viņa ideālās nodarbošanās modelēšanu un, kā jaunietim pašam izveidot savu sapņu profesiju. Runāsim arī par CV un motivācijas vēstules rakstīšanu un, kādēļ tik ļoti atsķiras skolā mācītais no realitātes. Aplūkosim arī jauniešu pirmo darba interviju, biežāk pieļautās kļūdas un daudz ko citu.

Programmas garums: 14 stundas

Programmu beidzot tā dalībnieki saņem sertifikātu

Mūsu klienti

Pašvaldības

Skolas

Organizācijas

Interesē semināri? Atsūti savu kontaktinfo un mēs sazināsimies.

Aizpildi, ja vēlies, lai sazināmies ar Tevi pa tālruni
Facebook Youtube